Vinylové dílce

Vinylové dílce potěší svou jednoduchou pokládkou. Obvykle jsou ve formě čtverců nebo obdélníků. Mohou se celoplošně lepit, mohou být samolepicí, zámkové nebo volně položitelné. Využijete je ve všech místnostech jak v bytové, tak komerční sféře. Díky tomu, že jsou podlahy z vinylových dílců voděodolné, můžete je položit i do koupelny nebo kuchyně. Dílce k lepení se využívají i na obložení schodů a stěn. Velkou výhodou vinylových dílců je nenáročnost výměny poškozeného dílu. Proto se vyplatí vždy koupit pár lamel navíc a schovat je pro případnou opravu.

Rady a tipy pro výběr vinylových dílců

Vinylové podlahy

Ochrana proti vlhkosti a nečistotám, ale i designová bomba. Víte, proč se vinylové dílce lepí na stěnu?

Pomocí instalace lepené vinylových dílců na stěnu ochráníte zeď proti poškození. Vinyl je voděodolný, odolává škrábancům a snadno se udržuje.

celý článek

Vinylové podlahy

Pokládka lepených vinylových dílců

Pokládku lepených vinylových dílců je vhodné svěřit odborníkům, ale pokud jste se rozhodli instalaci provést sami, poradíme vám, jak na to.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Údržba vinylových dílců

Údržba a čištění vinylových dílců vám vrásky nepřidělají. Jedná se o jednoduché úkony. Pokud je podlaha čistá, tedy bez viditelných skvrn nebo usazené špíny, zcela postačí ji vysát nebo zamést a následně ji setřít navlhčeným mopem či hadrem.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Výhody a nevýhody vinylových dílců

Obliba vinylových dílců se na našem trhu neustále zvyšuje. Vinylové dílce nacházejí své využití jak v domácnostech, tak v komerčních prostorech. Dobře odolávají náročným podmínkám a mají dlouhou životnost. Potěší vás svými dobrými akustickými vlastnostmi, rozměrovou stálostí...

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář