Vinylové podlahy bez lepení

Bez lepení se pokládají oba typy vinylových podlah, jak dílce, tak role. U rolí platí jednoduché pravidlo, pokud instalujete vinyl do místnosti, která má méně než 20 m2, můžete ji položit na volno. Lamely neboli dílce se nelepí v případě plovoucí pokládky, zámkových spojů, click systému nebo v případě tzv. volně položitelné varianty. Protože některé druhy vinylových podlah nevyžadují lepení, je jejich pokládání rychlé, čisté a podlahu může ihned začít používat bez jakýchkoli omezení.

Rady a tipy pro výběr vinylových podlah bez lepení

Vinylové podlahy bez lepení

Údržba vinylové podlahy bez lepení

Údržba a čištění vinylové podlahy bez lepení vám vrásky nepřidělají. Jedná se o jednoduché úkony. Pokud je podlaha čistá, tedy bez viditelných skvrn nebo usazené špíny, zcela postačí ji vysát nebo zamést a následně ji setřít navlhčeným mopem či hadrem.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Výhody a nevýhody vinylové podlahy bez lepení

Obliba vinylových podlah a to nejen těch, které se pokládají bez lepení, se na našem trhu neustále zvyšuje. Vinylové podlahy kombinují ty nejlepší vlastnosti přírodních a syntetických materiálů. Podlahy z vinylu dobře odolávají náročným podmínkám a mají dlouhou životnost. Při poškození stačí...

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář