Bambusové podlahy

Bambusové podlahy se na našem trhu v posledních letech pomalu zabydlují. Není se čemu divit, nabízejí spoustu výhod. Bambusové podlahy jsou vysoce tvrdé, odolné vůči poškození a opotřebení a mají dlouhou životnost. Jsou čistě přírodním materiálem a navíc se těží ekologicky. Díky svému rychlému růstu je bambus připravený pro těžbu zhruba po 5 letech. Kvůli tomu je možné bambusové lesy brzo obnovovat a nedochází k zatěžování životního prostředí. Za relativně příznivou cenu nabízejí vysokou mechanickou odolnost, dobrou stálobarevnost a pružnost a netradiční exotický vzhled. 

Zobrazeno: 12 položek z 9

Bambusové podlahy - produkty

GlobalWood CLICK SNOWLAND

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK SNOWLAND se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolnost..

GlobalWood CLICK CORTICA

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK CORTICA se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolností..

GlobalWood CLICK SAVANA

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK SAVANA se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolností ..

GlobalWood CLICK BROWNBEAR

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK BROWNBEAR se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolnos..

GlobalWood CLICK OLDBRAND

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK OLDBRAND se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolnost..

GlobalWood CLICK GUNSTOCK

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK GUNSTOCK se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolnost..

GlobalWood CLICK ANTIQUE

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK ANTIQUE se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolností..

GlobalWood CLICK KARBON

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK KARBON se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolností ..

GlobalWood CLICK NATUR

Bambusové podlahy GlobalWood CLICK NATUR se vyznačují snadnou a rychlou pokládkou (systém Click), zvýšenou odolností v..

Rady a tipy pro výběr bambusových podlah

Bambusové podlahy

6 tipů pro údržbu bambusové podlahy

Vzhledem k tomu, že bambus je přírodní materiál, stejně jako dřevo, je o něco náchylnější k poškrábání hrubými i drobnými nečistotami, jako jsou kamínky a písek. Před vstupem na bambusovou podlahu je dobré očistit obuv na připravené čistící podložce. V komerčních prostorech, kde dochází k většímu zatížení vlivem zvýšeného pohybu lidí, lze podlahy ošetřit vrchním zátěžovým lakem...

celý článek

Dřevěné podlahy

Drobná poškození bambusové podlahy spolehlivě zakryje tvrdý vosk

Máte doma dřevěné, bambusové, korkové nebo laminátové podlahy? Pak asi budete souhlasit s tím, že i při maximální opatrnosti se může jejich povrch poškodit. Občas nám něco spadne na zem, jindy se do hraní pustí domácí mazlíčci nebo se na podlaze projeví divočení našich ratolestí. Mrzí vás, že podlaha už není jako nová? Nezoufejte, máme pro vás dobrou zprávu! Drobná poškození na laminátu i na dřevě můžete poměrně jednoduchým způsobem opravit.

celý článek

Tip

Pokládka bambusové podlahy

Bambusové podlahy se pokládají podobně jako díly standardních dřevěných podlah. U podlahových dílů s perem a drážkou se pokládka provádí celoplošným lepením k podkladu. Zámkový spoj je vhodný pro plovoucí způsob, lze ji však i lepit celoplošně. Minimálně 3 dny před pokládkou vybalte jednotlivé podlahové díly a uložte je v prostoru, kde budou montovány...

celý článek

Tip

Bambusová podlaha – vlastnosti, výhody a nevýhody

Bambusové podlahy jsou ideální pro všechny, kdo se rozhodli pro přírodní podlahový materiál. Jediná travina, ze které se může vyrábět podlaha, pochází z Číny. Lisovaný bambus, který je zpracovaný novou technologií výroby, zaručuje až dvojnásobnou tvrdost oproti červenému dubu. Tato odolnost je docílena lisováním pod velkým tlakem, který změní vnitřní strukturu bambusu...

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář