Zámkové vinylové podlahy

Zámkové systémy jsou technologickou špičkou, která přinesla vinylovým podlahám nespočet výhod. Jednou z nich je možnost výměny poškozeného dílce. Plovoucí zámkové vinylové podlahy se pokládají podobně jako plovoucí zámková laminátová podlaha. Lamely jsou zhruba 5 mm silné a po obvodu jsou opatřené zámky, které tento způsob instalace umožňují. Podlaha se žádným způsobem nelepí nebo nesvařuje, jedná se tedy o pokládku na volno. Chcete-li zámkovou vinylovou podlahu instalovat do kuchyně či koupelny, volte podlahu s voděodolným zámkovým spojem.

Rady a tipy pro výběr zámkových vinylových podlah

Plovoucí vinylové podlahy

Pokládka zámkové vinylové podlahy – postup

Rozhodli jste se pro zámkovou vinylovou podlahu a nyní vás čeká pokládka? Budete příjemně překvapeni, jak rychlá a čistá práce to bude. Snadná instalace je jednou z výrazných výhod zámkových vinylových podlahových krytin, přesto je ale nutné pečlivě dodržet několik zásadních bodů. Jen tak bude vzhled vaší nové podlahy stoprocentní.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Údržba zámkové vinylové podlahy

Údržba a čištění zámkové vinylové podlahy vám vrásky nepřidělají. Jedná se o jednoduché úkony. Pokud je podlaha čistá, tedy bez viditelných skvrn nebo usazené špíny, zcela postačí ji vysát nebo zamést a následně ji setřít navlhčeným mopem či hadrem.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Výhody a nevýhody zámkové vinylové podlahy

Obliba zámkových vinylových podlah se na našem trhu neustále zvyšuje a nejen kvůli plovoucímu způsobu pokládky, ale i z důvodu skvělých užitných vlastností. Výhodou zámkových vinylových podlah oproti jejich lepené verzi je příjemnější pocit při chůzi. Ten je zapříčiněn silnější konstrukcí podlahy. Zámková varianta...

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář