Vinylové podlahy click

Click systém je typem plovoucí pokládky vinylové podlahy. Několikavrstvá lamela má na boku vyfrézovaný zámkový spoj (click systém), pomocí kterého se jednotlivé dílce spojují do sebe. Vinylové podlahy click se pokládají bez použití lepidla. Jednou z velkých výhod je, že jejich pokládka je možná na stávající podlahu (vyjímaje koberců). Navíc ji šikovní kutilové zvládnou sami. Jediné co budou potřebovat, je lámací nožík na případné zkracování dílců. Mezi nejoblíbenější vinylové podlahy click patří, pro své komfortní vlastnoti, ty, které mají korkovou podložku.

Rady a tipy pro výběr vinylových podlah click

Plovoucí vinylové podlahy

Pokládka vinylové podlahy s click systémem – postup

Rozhodli jste se pro plovoucí vinylovou podlahu s click systémem a nyní vás čeká pokládka? Budete příjemně překvapeni, jak rychlá a čistá práce to bude. Snadná instalace je jednou z výrazných výhod vinylových podlahových krytin click, přesto je ale nutné pečlivě dodržet několik zásadních bodů. Jen tak bude vzhled vaší nové podlahy stoprocentní.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Údržba vinylové podlahy click

Údržba a čištění vinylové podlahy click vám vrásky nepřidělají. Jedná se o jednoduché úkony. Pokud je podlaha čistá, tedy bez viditelných skvrn nebo usazené špíny, zcela postačí ji vysát nebo zamést a následně ji setřít navlhčeným mopem či hadrem.

celý článek

Vinylové podlahy bez lepení

Výhody a nevýhody plovoucí vinylové podlahy click

Obliba vinylových podlah a to nejen těch, které se pokládají plovoucím způsobem, se na našem trhu neustále zvyšuje. Vinylové podlahy kombinují ty nejlepší vlastnosti přírodních a syntetických materiálů. Vinylové podlahy click dobře odolávají náročným podmínkám a mají dlouhou životnost...

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář