Dřevěné plovoucí podlahy

Plovoucí dřevěné podlahy jsou vytvořené z několika vrstev. Nejčastěji se jedná o dvouvrstvé nebo třívrstvé varianty. Díky kombinaci několika vrstev dřeva a dalších materiálů mají tyto podlahy zajímavé vlastnosti. Dřevěné plovoucí podlahy jsou odolné a méně podléhají tvarovým změnám. Pokládají se plovoucím způsobem pomocí zámkových spojů, někdy i pomocí systému pero a drážka, kdy se spoj lepí lepidlem. Lze je instalovat i na podlahové vytápění.

Zobrazeno: 12 položek z 115

Plovoucí dřevěné podlahy - produkty

Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA rustikal

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA rustikal jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování,..

Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA palermo

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA palermo jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, ..

Scheucher - Prkno 182 - Wenge

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Wenge jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, vynikající zám..

Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA country

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA country jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, ..

Scheucher - Prkno 182 - Merbau

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Merbau jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, vynikající zá..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký VALLETA natur

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký VALLETA natur jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpr..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký effect

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký effect jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký country

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký country jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracován..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký natur

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký natur jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování,..

Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA rustikal

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA rustikal jsou známy pro svoji vysokou kval..

Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA natur

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA natur jsou známy pro svoji vysokou kvalitu..

Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALLETA rustikal

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALLETA rustikal jsou známy pro svoji vysokou kval..

Rady a tipy pro výběr plovoucích dřevěných podlah

Dřevěné podlahy

Drobná poškození plovoucí dřevěné podlahy spolehlivě zakryje tvrdý vosk

Máte doma dřevěné, bambusové, korkové nebo laminátové podlahy? Pak asi budete souhlasit s tím, že i při maximální opatrnosti se může jejich povrch poškodit. Občas nám něco spadne na zem, jindy se do hraní pustí domácí mazlíčci nebo se na podlaze projeví divočení našich ratolestí. Mrzí vás, že podlaha už není jako nová? Nezoufejte, máme pro vás dobrou zprávu! Drobná poškození na laminátu i na dřevě můžete poměrně jednoduchým způsobem opravit.

celý článek

Masivní dřevěné podlahy

Rozdíl mezi masivní a vrstvenou plovoucí dřevěnou podlahou

Dřevěné podlahy se nejčastěji nabízejí ve dvou variantách. První z nich jsou masivní dřevěné podlahy, druhou jsou vrstvené plovoucí dřevěné podlahy. Oba druhy mají své plusy i mínusy, oba druhy mají své přívržence i odpůrce. Jaké jsou mezi nimi tedy rozdíly?

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář