Třívrstvé dřevěné podlahy

U třívrstvých dřevěných podlah je základem nosná deska, tu následuje tažná vrstva a zcela nahoře je nášlapná vrstva z masivního dřeva. Třívrstvé dřevěné podlahy se vyznačují vyšší stabilitou než celo-masivní dřevěné podlahy. Jsou totiž méně náročné na srážení a rozšíření z důvodu kolísání teploty a vlhkosti v místnosti. Jejich vysoká obliba je způsobena i plovoucím systémem pokládky.

Zobrazeno: 12 položek z 115

Třívrstvé dřevěné podlahy - produkty

Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA rustikal

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA rustikal jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování,..

Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA palermo

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA palermo jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, ..

Scheucher - Prkno 182 - Wenge

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Wenge jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, vynikající zám..

Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA country

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub VALSEGA country jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, ..

Scheucher - Prkno 182 - Merbau

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Merbau jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování, vynikající zá..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký VALLETA natur

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký VALLETA natur jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpr..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký effect

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký effect jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký country

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký country jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracován..

Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký natur

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Ořech americký natur jsou známy pro svoji vysokou kvalitu zpracování,..

Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA rustikal

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA rustikal jsou známy pro svoji vysokou kval..

Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA natur

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALSEGA natur jsou známy pro svoji vysokou kvalitu..

Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALLETA rustikal

Rakouské dřevěné podlahy Scheucher - Prkno 182 - Dub kouřový medium VALLETA rustikal jsou známy pro svoji vysokou kval..

zavřít

Kontaktní formulář