PVC podlahy Bruntál

Potřebujete nové kvalitní PVC podlahy v okrese Bruntál? Níže naleznete kompletní nabídku PVC podlahy všech podlahářů z okresu Bruntál z našeho katalogu.

Firmy a podlaháři z okresu Bruntál, kteří mají v nabídce PVC podlahy

Koberce Prim - MW & Partner s.r.o.
Hlavní náměstí 48/16
79401 Pod Bezručovým vrchem

Prodejna nabízí veškeré druhy podlahových krytin jako jsou bytové a zátěžové koberce,kusové koberce,kobercové čtverce, čistící zóny, bytové a objektové PVC, dále podlahové krytiny jako korek, laminátové a dřevěné podlahy, také příslušenství k podlahovým krytinám jako jsou stěrky, lepidla, laky, lišty atd. od renomovaných výrobců jimiž jsou Uzin, Thomsit, Bona a mnoho dalších

Koberce Prim - MW & Partner s.r.o.

(

zatím bez recenzí

)

-

napsat recenzi zavřít detail

E-mail: info@koberce-prim.cz

Adresa: Hlavní náměstí 48/16
79401 Pod Bezručovým vrchem
Zobrazit na Google Maps
Zobrazit na Mapy.cz

Provozní doba:
Pondělí09:00 - 17:00
Úterý09:00 - 17:00
Středa09:00 - 17:00
Čtvrtek09:00 - 17:00
Pátek09:00 - 17:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Služby: Pokládka podlah, Prodej podlah, Showroom
Nabídka: Dřevěné podlahy, Laminátové plovoucí podlahy, Korkové podlahy, Koberce

Kompletní detail podlaháře >

PVC podlahy Bruntál - články

Bytové PVC podlahy

Údržba PVC podlahy

Standardní údržba PVC podlahy je příjemně jednoduchá. Doporučujeme denní zametání měkkým suchým smetákem nebo vysavačem. Dle frekvence využití podlahy toto denní čištění jednou až dvakrát týdně doplňte o vytření. Využít můžete mop nebo vlhký hadr, volba je pouze na vás. Běžné saponáty na mytí nádobí by mohly poškodit ochrannou polyuretanovou vrstvu, následkem toho se pak podl..

celý článek

Tip

Pokládka PVC podlahy

Pokládání PVC podlahy není složité. Pokud jste průměrně zdatný domácí kutil, směle se vrhněte do práce. Před samotnou pokládkou musíte začít s vyrovnáním podkladu. Nabízí se několik možných variant, jak na to. Jednou z nich je použití samonivelační hmoty. Ta se nanáší na pevný, nepoškozený a suchý cementobetonový povrch, který musíte zbavit mastnot a nečistot. Další variantou..

celý článek

Tip

Rozdíl mezi lepenými a zámkovými PVC podlahami

Rozdíl mezi lepenými a zámkovými PVC podlahami je především ve způsobu pokládky. Jak již z názvů vyplývá, lepené podlahy se připevňují k podkladu napevno lepidlem, zámkové PVC podlahy se pokládají plovoucím způsobem. PVC díly klasického typu jsou silné kolem 2 mm. K podkladu se lepí profesionálním podlahářským lepidlem. Jsou relativně náročné na kvalitu podkladu.....

celý článek

Vinylové podlahy

Rozdíl mezi PVC a vinylovými podlahami

Ač vás to možná překvapí, mezi PVC a vinylovou podlahou není žádný velký rozdíl. V podstatě se jedná o jednu a tutéž podlahovou krytinu. PVC je totiž zkratka pro polyvinylchlorid, sami tedy vidíte, že vinyl je součástí PVC. PVC je vlastně měkčený vinyl. PVC i vinylové podlahy jsou syntetickým produktem, jejich součástí je právě zmíněný polyvinylchlorid. Jejich odolnost závisí..

celý článek
zavřít

Kontaktní formulář