PVC podlahy Břeclav

Potřebujete nové kvalitní PVC podlahy v okrese Břeclav? Níže naleznete kompletní nabídku PVC podlahy všech podlahářů z okresu Břeclav z našeho katalogu.

Firmy a podlaháři z okresu Břeclav, kteří mají v nabídce PVC podlahy

PODLAHÁŘSTVÍ s.r.o.
Národních hrdinů 570/29
69002 Břeclav

Kompletní podlahářské práce a poradenství v naší vzorkovně. Dovoz, prodej a pokládka nejenom dřevěných podlah švýcarské firmy Bauwerk za jedinečné ceny. Naše dřevěné podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Podlahářské práce provádíme již 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků a referencí.

PODLAHÁŘSTVÍ s.r.o.

(

zatím bez recenzí

)

-

napsat recenzi zavřít detail

Web: www.drevenepodlahyy.cz

Mobil: +420 608 88 54 81

E-mail: info@sefcikpodlahy.cz

Adresa: Národních hrdinů 570/29
69002 Břeclav
Zobrazit na Google Maps
Zobrazit na Mapy.cz

Provozní doba:
Pondělí13:00 - 17:00
Úterý13:00 - 17:00
Středa13:00 - 17:00
Čtvrtek13:00 - 17:00
Pátek13:00 - 17:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Služby: Prodej podlah
Nabídka: Dřevěné podlahy

Kompletní detail podlaháře >

PVC podlahy Břeclav - články

Bytové PVC podlahy

Údržba PVC podlahy

Standardní údržba PVC podlahy je příjemně jednoduchá. Doporučujeme denní zametání měkkým suchým smetákem nebo vysavačem. Dle frekvence využití podlahy toto denní čištění jednou až dvakrát týdně doplňte o vytření. Využít můžete mop nebo vlhký hadr, volba je pouze na vás. Běžné saponáty na mytí nádobí by mohly poškodit ochrannou polyuretanovou vrstvu, následkem toho se pak podl..

celý článek

Tip

Pokládka PVC podlahy

Pokládání PVC podlahy není složité. Pokud jste průměrně zdatný domácí kutil, směle se vrhněte do práce. Před samotnou pokládkou musíte začít s vyrovnáním podkladu. Nabízí se několik možných variant, jak na to. Jednou z nich je použití samonivelační hmoty. Ta se nanáší na pevný, nepoškozený a suchý cementobetonový povrch, který musíte zbavit mastnot a nečistot. Další variantou..

celý článek

Tip

Rozdíl mezi lepenými a zámkovými PVC podlahami

Rozdíl mezi lepenými a zámkovými PVC podlahami je především ve způsobu pokládky. Jak již z názvů vyplývá, lepené podlahy se připevňují k podkladu napevno lepidlem, zámkové PVC podlahy se pokládají plovoucím způsobem. PVC díly klasického typu jsou silné kolem 2 mm. K podkladu se lepí profesionálním podlahářským lepidlem. Jsou relativně náročné na kvalitu podkladu.....

celý článek

Vinylové podlahy

Rozdíl mezi PVC a vinylovými podlahami

Ač vás to možná překvapí, mezi PVC a vinylovou podlahou není žádný velký rozdíl. V podstatě se jedná o jednu a tutéž podlahovou krytinu. PVC je totiž zkratka pro polyvinylchlorid, sami tedy vidíte, že vinyl je součástí PVC. PVC je vlastně měkčený vinyl. PVC i vinylové podlahy jsou syntetickým produktem, jejich součástí je právě zmíněný polyvinylchlorid. Jejich odolnost závisí..

celý článek
zavřít

Kontaktní formulář