PVC čtverce

Samolepicí PVC čtverce jsou vhodné pro všechny, kdo chtějí rychle a účinně vylepšit vzhled podlahové krytiny ve svém bytě nebo domě. Hodí se do méně zatěžovaných prostor, nejsou až na výjimky použitelné v komerčních objektech. Samolepicí PVC čtverce mají velkou lepivou sílu, díky které na podlaze drží doslova jako přibité. Udržují se stejným způsobem jako klasická PVC podlaha. PVC čtverce mají vrchní ochrannou vrstvu, díky které jsou vysoce odolné. Můžete je nalepit i na starou dlažbu nebo staré lino. Před pokládkou se ale ujistěte, že je podklad pevný, suchý, hladký a bez nečistot. S prvním čištěním své nové podlahy vyčkejte alespoň 24 hodin od pokládky. 

Zobrazeno: 12 položek z 31

PVC čtverce - produkty

Fatra Praktik N 2016

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 2016 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 2017

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 2017 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 2018

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 2018 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 3011

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 3011 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 3012

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 3012 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 4011

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 4011 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 7014

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 7014 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 7015

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 7015 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 8015

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 8015 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 8016

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 8016 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Praktik N 9015

Homogenní podlahová PVC krytina Fatra Praktik N 9015 je vyráběna ve formátu dlaždic, které splňují požadavky pro aplik..

Fatra Elektrostatik, Dynamik X 1002

V produkci homogenních podlahovin LINO Fatra naleznete i takové, které splňují požadavky na elektrické vlastnosti. Jed..

Rady a tipy pro výběr pvc čtverce

Bytové PVC podlahy

Údržba PVC čtverců

Standardní údržba PVC čtverců je příjemně jednoduchá. Doporučujeme denní zametání měkkým suchým smetákem nebo vysavačem. Dle frekvence využití podlahy toto denní čištění jednou až dvakrát týdně doplňte o vytření. Využít můžete mop nebo vlhký hadr, volba je pouze na vás. Běžné saponáty na mytí nádobí by mohly poškodit ochrannou polyuretanovou vrstvu, následkem toho se pak podlaha může rychleji špinit. Obsahují totiž odmašťovače, které mohou skrz PUR vrstvu proniknout.

celý článek
Zobrazit další články

zavřít

Kontaktní formulář