Podlahy do ložnice

Do ložnice naše kroky obvykle míří ve chvíli, kdy chceme načerpat nové síly a pořádně si odpočinout. Trávíme zde hodně času, většinou jsme ale zachumlaní v příjemné peřině a naše nohy, stejně jako naše tělo, jsou v horizontální poloze na posteli. Podlahu v této místnosti zpravidla tolik nepromýšlíme, zaměřujeme se více na její vzhled, než na její užitné vlastnosti. Takové uvažování se ale postupem času může ukázat jako krátkozraké. Může se totiž stát, že se rozhodneme změnit současné rozvržení jednotlivých pokojů a z ložnice se rázem stane dětský pokoj nebo pracovna. Potom by nás rychlá volba podlahové krytiny mohla mrzet.

Výběr podlahy do ložnice podstatným způsobem ovlivňuje styl jejího interiéru. Pokud je klasický, měli byste vybírat spíše mezi přírodními podlahovými krytinami. Moderní styl vyžaduje podlahy ve stejném duchu, porozhlédněte se mezi syntetickými druhy, které se nabízejí i v netradičních barvách. Koberce – díky jejich rozmanité nabídce – zapadnou do klasiky i do moderny.

Podlahy do ložnice z přírodních materiálů

Přírodní podlahy jsou ze dřeva, z laminátu, z korku nebo z bambusu. Patří mezi ně i marmoleum a některé druhy koberců. Přírodní podlahy spojuje několik příjemných vlastností. Dodávají místnosti teplo, jsou vynikajícími izolanty a propůjčují místnosti komfortní útulný pocit. Jejich pravidelné čištění zpravidla není náročné, postačí vám smeták a mírně navlhčený mop. Pokud chcete, aby byly podlahy stále krásné, musíte jim čas od času věnovat trochu nadstandardní péče. Dle druhu podlahy je musíte navoskovat, naolejovat nebo nalakovat. Za svou péči se vám přírodní podlahové krytiny odvděčí svým originálním půvabem a prodlouženou životností.

Nabídka dřevěných podlah do ložnice Dřevěné podlahy

Nabídka laminátových podlah do ložnice Laminátové podlahy

Nabídka korkových podlah do ložnice Korkové podlahy

Nabídka bambusových podlah do ložnice Bambusové podlahy

Nabídka marmolea do ložnice Marmoleum

Nabídka koberců do ložniceKoberce

Podlahy do ložnice ze syntetických materiálů

Syntetické materiály jsou obvykle cenově příznivější. Patří mezi ně vinyl a podlahy z PVC. Mezi jejich hlavní výhody spadá jednoduché čištění, široká paleta vzorů a barev a antistatické a antialergické vlastnosti. Pokud chcete mít skutečně jedinečnou podlahu, můžete si ji třeba složit z jednotlivých barevných vinylových čtverců. Taková podlaha bude opravdovým originálem, který jinde nenajdete.

Nabídka vinylových podlah do ložnice Vinylové podlahy

Nabídka PVC podlah do ložnice PVC podlahy

Nabídka koberců do ložnice Koberce

zavřít

Kontaktní formulář