Podlahy do pracovny

V pracovně obvykle typ podlahové krytiny příliš neřešíme. Nebývá v ní velký pohyb obyvatel domácnosti, nevodíme tam děti, ani domácí mazlíčky, nehrozí tam neobvyklé či nenadálé množství vody. Přesto bychom ale neměli zapomenout na to, že podlaha podstatným způsobem ovlivňuje to, jak se v dané místnosti cítíme. A to je v pracovně více než důležité! V příjemném prostředí jde práce snáze od ruky, a pokud tomu můžeme napomoci správnou volbou podlahové krytiny, neměli bychom tuto možnost opomenout.

Marmoleum, dřevěné, laminátové, korkové a bambusové podlahy

V klasických interiérech se nabízí propojení s přírodními materiály. Na výběr máme dřevěné, korkové a bambusové podlahy nebo marmoleum. Všechny tyto typy podlahových krytin mají své klady i zápory. Dřevo a korek jsou vynikajícími izolanty, dodají místnosti příjemné teplo. Marmoleum rychle dosahuje pokojové teploty – pokud tedy v pracovně topíte pouze ve chvíli, kdy v ní pobýváte, podlaha se vám svižně ohřeje.

Nabídka marmolea do pracovny Marmoleum

Nabídka dřevěných podlah do pracovny Dřevěné podlahy

Nabídka laminátových podlah do pracovny Laminátové podlahy

Nabídka korkových podlah do pracovny Korkové podlahy

Nabídka bambusových podlah do pracovny Bambusové podlahy

PVC a vinylové podlahy

Jestliže má vaše pracovna spíše moderního ducha, mohli byste si přát třeba i originální barevnou podlahu. Na to je ideální vinyl nebo PVC, které se kromě klasických dřevěných vzorů vyrábějí i v odvážnějších barevných designech. Obě podlahové krytiny se snadno udržují a mají vynikající antistatické a antialergické vlastnosti. Nemusíte se trápit ani jejich voskováním nebo olejováním, podlahy stačí pouze pravidelně zametat a při větším zašpinění vytřít vlhkým mopem.

Nabídka vinylových podlah do pracovny Vinylové podlahy

Nabídka PVC podlah do pracovny PVC podlahy

Koberce

Koberce jsou vhodné do klasických i moderních interiérů. Nabízejí se totiž v tolika rozdílných provedeních, že ten pravý kousek čeká opravdu na každého. Tlumí kročejový hluk a jejich povrch je příjemně teplý – když si při práci sundáte pantofle, můžete své nohy potěšit přímým kontaktem s kobercem. Nevíří se na nich prach a vyčistíte je relativně jednoduše pomocí vysavače. V pracovně obvykle nejíme, nehrozí tedy případné skvrny, které by se z koberce jen obtížně odstraňovaly.

Nabídka koberců do pracovny Koberce

zavřít

Kontaktní formulář