Apokork studio - Uhříněves

Tato firma nemá platný a ověřený záznam v našem katalogu. Za níže uvedená data ani firmu nemůžeme dát ruku do ohně.

Provozní doba:

Pondělí12.00 - 18.00
Úterý12.00 - 18.00
Středa12.00 - 18.00
Čtvrtek12.00 - 18.00
Pátek12.00 - 18.00
Sobota9.00 - 13.00
Nedělezavřeno
Apokork studio - Uhříněves Apokork studio - Uhříněves
Apokork studio - Uhříněves

Dodání a montáž: podlahy, podlahové krytiny, interiérové dveře, vchodové, bezpečnostní, šatní, vestavěné skříně, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné, vinylové, korkové, plastová okna, garážová vrata, brány, zasklívání lodžií, rolety, venkovní žaluzie. Značky Lomax, Quick-Step, Climax.

Apokork studio - Uhříněves
Zobrazit více informací

Apokork studio je specialista pro vybavení interiérů, od roku 1994 máme 40.000 spokojených zákazníků. Náš sortiment: podlahové krytiny, interiérové dveře, vestavěné skříně, plastová a hliníková okna, zasklívání lodžií, venkovní žaluzie apředokenní rolety, garážová vrata, markýzy. Montáže provádíme vlastními zaměstnanci.

Typy podlah v nabídce a poskytované služby

Typy podlah v nabídce: Vinylové podlahy, PVC podlahy, Dřevěné podlahy, Laminátové plovoucí podlahy, Korkové podlahy, Marmoleum, Koberce

Služby: Prodej podlah, Showroom

Produkty a služby ve stejné lokalitě: Vinylové podlahy Praha-východ, PVC podlahy Praha-východ, Dřevěné podlahy Praha-východ, Laminátové plovoucí podlahy Praha-východ, Korkové podlahy Praha-východ, Marmoleum Praha-východ, Koberce Praha-východ

Novinky, akce a články firmy Apokork studio - Uhříněves

Dřevěné podlahy

Výhody a nevýhody dřevěných podlah z exotického dřeva

Vsadit na podlahu z exotického dřeva se vyplatí. V posledních letech už nejde o nic, co by si mohli dopřát jen ti bohatší. Dřevěné podlahy vyrobené z exotických dřevin se v domácnostech už vyskytují běžně a díky jejich výborným vlastnostem se hodí i pro pokládku do komerčních prostor, kde se dá předpokládat vyšší zátěž.

celý článek

Vinylové podlahy

Ochrana proti vlhkosti a nečistotám, ale i designová bomba. Víte, proč se vinylové podlahy lepí na stěnu?

Pomocí instalace vinylové podlahy na stěnu ochráníte zeď proti poškození. Vinyl je voděodolný, odolává škrábancům a snadno se udržuje.

celý článek
zavřít

Kontaktní formulář