Marmoleum Břeclav

Potřebujete nové kvalitní marmoleum v okrese Břeclav? Níže naleznete kompletní nabídku marmoleum všech podlahářů z okresu Břeclav z našeho katalogu.

Firmy a podlaháři z okresu Břeclav, kteří mají v nabídce marmoleum

PODLAHÁŘSTVÍ s.r.o.
Národních hrdinů 570/29
69002 Břeclav

Kompletní podlahářské práce a poradenství v naší vzorkovně. Dovoz, prodej a pokládka nejenom dřevěných podlah švýcarské firmy Bauwerk za jedinečné ceny. Naše dřevěné podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Podlahářské práce provádíme již 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků a referencí.

PODLAHÁŘSTVÍ s.r.o.

(

zatím bez recenzí

)

-

napsat recenzi zavřít detail

Web: www.drevenepodlahyy.cz

Mobil: +420 608 88 54 81

E-mail: info@sefcikpodlahy.cz

Adresa: Národních hrdinů 570/29
69002 Břeclav
Zobrazit na Google Maps
Zobrazit na Mapy.cz

Provozní doba:
Pondělí13:00 - 17:00
Úterý13:00 - 17:00
Středa13:00 - 17:00
Čtvrtek13:00 - 17:00
Pátek13:00 - 17:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Služby: Prodej podlah
Nabídka: Dřevěné podlahy

Kompletní detail podlaháře >

Marmoleum Břeclav - články

Marmoleum click

Údržba marmolea

Údržba marmolea patří mezi jednoduché disciplíny domácího úklidu. Při běžném čištění přichází na scénu jako první prachový mop, případně jemné koště. Pokud má váš vysavač hubici s kartáčkem, nehrozí poškrábání povrchu, můžete podlahu tedy i vysát. V této první fázi odstraníte z povrchu marmolea pevné částice, tzv. volnou špínu. Dalším krokem, který vede k dokonalé čistotě vaš..

celý článek

Marmoleum click

Jak se vyrábí marmoleum

Marmoleum (přírodní linoleum) je zcela přírodním materiálem. Vyrábí se z pryskyřice, vápence, dřevité nebo korkové moučky, juty, přírodních barviv a lněného oleje. Jeho hlavní složkou je lněný olej, který se získává ze lnu a rozpouští se s borovicovou pryskyřicí. Lněný olej také této podlahové krytině dal její jméno. Název je totiž odvozen z latinských výrazů len (linum) a ol..

celý článek

Marmoleum click

Jak na pokládku marmolea?

Marmoleum se vyrábí ve dvou variantách. První jsou široké pásy a druhou je plovoucí zámkový systém v podobě dílců nebo lamel. Oba typy vyžadují rovný, suchý, čistý a hladký povrch. Nesmí se na něm vyskytovat pohyblivé části. Pásy se připevňují celoplošným lepením a spojují se pomocí svařovací šňůry. Sváry jsou vodotěsné a zvyšují odolnost podlahy. Sváry je možné barevně.....

celý článek

Marmoleum click

Marmoleum - vlastnosti, výhody a nevýhody

Marmoleum neboli přírodní linoleum se často zaměňuje s PVC. Jedná se ale o zcela odlišný materiál. Mezi přírodní suroviny, ze kterých se linoleum vyrábí, patří lněný olej, pryskyřice, kalafuna, korkové a dřevité moučky, pigmenty, minerální plniva, vápenec a juta. Podle procentuálního zastoupení jednotlivých složek se mění i vlastnosti podlahy. Marmoleum bývá položeno na jutov..

celý článek
zavřít

Kontaktní formulář