Laminátové plovoucí podlahy Náchod

Potřebujete nové kvalitní laminátové plovoucí podlahy v okrese Náchod? Níže naleznete kompletní nabídku laminátové plovoucí podlahy všech podlahářů z okresu Náchod z našeho katalogu.

Firmy a podlaháři z okresu Náchod, kteří mají v nabídce laminátové plovoucí podlahy

Podlahářství Lubomír Plačko
Královédvorská 611
55101 Pražské Předměstí

Nabízíme vzorkový prodej koberců, PVC i dřevěných podlah, dodávku a pokládku PVC, dřevěných plovoucích podlah, lakování a broušení starých parket. Možnost montáže Marmoleum®. Dále prodej podlahového příslušenství.

Podlahářství Lubomír Plačko

(

zatím bez recenzí

)

-

napsat recenzi zavřít detail

Mobil: 608 214 174

E-mail: placko.tekob@seznam.cz

Adresa: Královédvorská 611
55101 Pražské Předměstí
Zobrazit na Google Maps
Zobrazit na Mapy.cz

Služby: Pokládka podlah, Prodej podlah, Renovace podlah
Nabídka: PVC podlahy, Dřevěné podlahy, Marmoleum, Koberce

Kompletní detail podlaháře >

Laminátové plovoucí podlahy Náchod - články

Dřevěné podlahy

Drobná poškození dřevěné podlahy spolehlivě zakryje tvrdý vosk

Máte doma dřevěné nebo laminátové podlahy? Pak asi budete souhlasit s tím, že i při maximální opatrnosti se může jejich povrch poškodit. Občas nám něco spadne na zem, jindy se do hraní pustí domácí mazlíčci nebo se na podlaze projeví divočení našich ratolestí. Mrzí vás, že podlaha už není jako nová? Nezoufejte, máme pro vás dobrou zprávu! Drobná poškození na laminátu i na dře..

celý článek

Tip

Údržba laminátových podlah

Údržba laminátových podlah je poměrně snadnou záležitostí. Aby podlaha vypadala stále jako nová, stačí dodržovat několik základních pravidel při jejím čištění. Pro prodloužení životnosti podlahové krytiny doporučujeme použití čistících zón. Ty zabrání vnášení hrubých nečistot na podlahu a zmírní její mechanické poničení. Pod nábytek a židle nainstalujte plstěné podložky, vhod..

celý článek

Tip

Oprava laminátových podlah

Při případném poškození laminátové podlahy si můžete místo povzdechnutí v duchu pogratulovat, že jste si vybrali právě tento typ podlahové krytiny. Díky plovoucímu systému je totiž oprava nenáročná a zvládnete ji svépomocí během chvilky. Způsob opravy se liší podle stupně poškození.

celý článek

Tip

Výhody a nevýhody laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou vhodné do namáhaných interiérů. Jsou to plovoucí podlahy s podobnou třívrstvou konstrukcí jako dřevěné velkoplošné parkety, liší se ale jejich vrchní nášlapná vrstva. Může jí být fólie nebo několik vrstev papíru se vzorem naneseným barvotiskem a napuštěným speciální pryskyřicí. Nosná vrstva je tvořena kvalitní lisovanou MDF deskou z dřevního prachu a p..

celý článek

Tip

Pokládka laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou oblíbené pro svou snadnou a rychlou pokládku. Mezi jejich přednosti patří odolnost, stálobarevnost, jednoduchá údržba, velký výběr barev a dekorů a ve srovnání s ostatními druhy podlahových krytin i příznivá cena. Pokládku laminátové podlahy zvládne i průměrně šikovný kutil. Laminát se prodává se dvěma odlišnými systémy, které určují způsob pokládky....

celý článek
Zobrazit další články
zavřít

Kontaktní formulář