Plancher, s.r.o.

Provozní doba:

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota8:00 - 12:00
Neděle8:00 - 12:00

po domluvě i v jiný čas

Plancher, s.r.o. Plancher, s.r.o.
Plancher, s.r.o.

Specializujeme se jíž více než 13 let na prodej i montáž podlahových krytin a dveří. Naším hlavním cílem je 100 % spokojenost našich klientů. Proto jsme připraveni vás kdykoliv vyslechnout a navrhnout řešení přesně dle vašich představ.

Plancher, s.r.o.
Zobrazit více informací

Na naší vzorkovně v Praze můžete vidět 730 dekorů podlah (560 vinylových podlah) a 60 interierových dveří.

U nás si můžete prohlédnout i osahat stovky dekorů všech možných podlahových materiálů i dveří. Navštivte naši vzorkovnu a prohlédněte si nabízené podlahy i dveře. Vzorkovnu najdete na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9. Abychom se našim zákazníkům mohli plně věnovat, je návštěva provozovny možná pouze po předchozí telefonické domluvěa to od pondělí do pátku v čase od 7:00 do 17:30.

Pro více informací nás kontaktujte na info@plancher.cz nebo na telefonním čísle 603 279 682 (Po-Pá 7:00-17:30).
Jsme připraveni vám kdykoliv ochotně poradit...

Typy podlah v nabídce a poskytované služby

Typy podlah v nabídce: Vinylové podlahy, PVC podlahy, Dřevěné podlahy, Laminátové plovoucí podlahy, Korkové podlahy, Bambusové podlahy, Marmoleum, Koberce

Služby: Mobilní vzorkovna, Pokládka podlah, Prodej podlah, Renovace podlah, Showroom

Produkty a služby ve stejné lokalitě: Vinylové podlahy Praha, PVC podlahy Praha, Dřevěné podlahy Praha, Laminátové plovoucí podlahy Praha, Korkové podlahy Praha, Bambusové podlahy Praha, Marmoleum Praha, Koberce Praha

Reference

Dodání podlah Gerflor | I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena.Nové interiérové dveře | I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena.Dveře Erkado do celého domu | Od prvního jednání velká vstřícnost pana Kelbicha, dveře Erkado do celého domu (7ks) dodány v termínu a provedení montáže profesionální a bezchybné. Mohu jen doporučit.Realizace pokládky průmyslové mozaiky. | Realizace pokládky průmyslové mozaiky.Pokládka dubových parket | Pokládka dubových parket + povrchová úprava lak.
zavřít

Kontaktní formulář