Podlahy do komerčních objektů (např. do kanceláří, prodejen ap.)

Podlahy do komerčních objektů musí splňovat vysoké nároky jejich uživatelů. Často jsou opravdu vytížené, denně po nich může projít i několik stovek lidí. V popředí zájmu je při výběru také estetická stránka podlahovin, obzvlášť pokud se jedná o prodejny nebo kanceláře, které jsou otevřené pro veřejnost a vítají každý den nové zákazníky. Vzhledem k vysokému provozu osob jistě oceníte i snadnou údržbu podlahy. Jakou podlahovou krytinu tedy vybrat, abyste byli zaručeně spokojeni?

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy v komerčních objektech jistě splní svůj účel. Jsou dostatečně reprezentativní, dobře se udržují a jsou odolné. Jsou vhodné pro všechny intenzivně namáhané místnosti. Laminátová podlahová krytina je robustní a skvěle odolává nárazu, úderu a tlaku. Dlouhodobé zatížení nábytkem laminátu neškodí, můžete tedy libovolně stěhovat nábytek po kanceláři, když je to nutné. Laminátová podlaha vám to umožní. Laminát je stálobarevný a jeho pokládka je díky plovoucímu systému hračkou.

Nabídka laminátových podlah do komerčních objektů Laminátové podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou luxusní variantou. Nezaměnitelným způsobem zútulní interiér. Mají jedinečné teplotní a zvukové izolační vlastnosti. V extrémně zatížených komerčních prostorech oceníte možnost jejich renovace. Dřevo je ideální do reprezentativních prostor, jako jsou hotely, restaurace, obchody nebo kanceláře.

Nabídka dřevěných podlah do komerčních objektů Dřevěné podlahy

>

Zátěžové koberce

Vynikající volbou jsou zátěžové koberce. Nabízejí se v mnoha různých podobách. Zátěžové koberce jsou většinou jednobarevné nebo melírované a barva bývá přizpůsobena vysokému pohybu osob, které mohou koberec zašpinit. Koberce se snadno udržují pomocí vysavače. Jejich kráse přispívá, když jim čas od času dopřejete hloubkové mokré čištění pomocí speciálního stroje. Koberce výborně tepelně a zvukově izolují a příjemně se po nich chodí, poskytují měkký došlap.

Nabídka koberců do komerčních objektů Koberce

PVC a vinylové podlahy

Do extrémně vytížených komerčních prostor, jako jsou sklady nebo výroba, jsou ideální podlahové krytiny s vysokou odolností vůči oděru. Tento požadavek dokonale splňují homogenní PVC podlahy. Nenaruší je ani dopravní vozíky, které přesouvají zboží. Podlahy z PVC se snadno udržují, čímž napomáhají čistotě v celém skladu. PVC a vinyl je ale vhodný i do obchodů nebo do kanceláří, stačí vybrat ideální kombinaci potřebné odolnosti a zajímavého designu. Tyto podlahy jsou antialergické, antibakteriální a antistatické a jejich čištění je doslova hračkou.

Nabídka PVC podlah do komerčních objektů PVC podlahy

Nabídka vinylových podlah do komerčních objektů Vinylové podlahy

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum je vyrobeno z lněného oleje, pryskyřic, korkové nebo dřevité moučky, barevných pigmentů, vápence a juty. Je ideální pro použití tam, kde si přejeme položit přírodní materiál, ale máme vysoké nároky na odolnost podlahy. Marmoleum je imunní vůči mechanickému poškození a nabízí dlouhou životnost. Je hygienické a antialergické, což je předurčuje k instalaci v nemocnicích, ordinacích a dalších zdravotnických zařízeních. Využívá se i v tělocvičnách nebo sportovních halách, kde je oceňováno pro svou elasticitu, neklouzavost a schopnost tlumit nárazy.

Nabídka marmolea do komerčních objektů Marmoleum

zavřít

Kontaktní formulář