V-PODLAHY - Vsetín

Tato firma nemá platný a ověřený záznam v našem katalogu. Za níže uvedená data ani firmu nemůžeme dát ruku do ohně.

Mobil: [neaktivni firma]
Pevná linka: [neaktivni firma]
E-mail: [neaktivni firma]
Druhý e-mail: [neaktivni firma]
Adresa:Jiráskova 701, 755 01 Vsetín
zobrazit na Google Maps | Mapy.cz

Provozní doba:

Pondělí7:00 - 16:30
Úterý7:00 - 16:30
Středa7:00 - 16:30
Čtvrtek7:00 - 16:30
Pátek7:00 - 16:30
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno
V-PODLAHY - Vsetín
V-PODLAHY - Vsetín

Patříme mezi významné distributory a prodejce podlahových krytin v ČR. Produktovou řadu tvoří PVC podlahoviny, linolea, vinyly, dřevěné parkety, koberce a další. Nabízíme nejen výborné produkty a doplňky, ale také specializovaná zákaznická řešení a poradenství.

V-PODLAHY - Vsetín
Zobrazit více informací

Společnost V-PODLAHY byla založena v roce 1994 jako distributor a prodejce podlahových krytin. V současnosti patří mezi přední dodavatele podlah na českém trhu a je partnerem mnoha významných tuzemských i mezinárodních společností.

Sídlem společnosti je město Vsetín na Valašsku. Působí však v rámci celé České republiky prostřednictvím svých obchodních zástupců se zázemím 8 poboček. Do roku 2012 společnost nesla název V-PLAST Vsetín, s.r.o. 

Typy podlah v nabídce a poskytované služby

Typy podlah v nabídce: Vinylové podlahy, PVC podlahy, Dřevěné podlahy, Laminátové plovoucí podlahy, Korkové podlahy, Koberce

Služby: Prodej podlah, Showroom

Produkty a služby ve stejné lokalitě: Vinylové podlahy Vsetín, PVC podlahy Vsetín, Dřevěné podlahy Vsetín, Laminátové plovoucí podlahy Vsetín, Korkové podlahy Vsetín, Koberce Vsetín

zavřít

Kontaktní formulář